Pro účastníky

Zaplacení tábora

Cena tábora je 4 800 Kč.
Pokud jedou společně sourozenci, druhý i každý další sourozenec má slevu 1 800 Kč (tj. platíte za něj 3 000 Kč).

Prosíme o zaplacení do 31. května na účet 2700 535 806 / 2010 (Fio banka). Do zprávy pro příjemce napište jméno svého dítěte. Fakturu nebo potvrzení o zaplacení rádi vystavíme na požádání.

Covid–19

Zdá se, že COVID–19 sice není minulostí, ale už nebude ohrožovat pořádání hromadných akcí. Nicméně situaci ohledně COVIDU a pořádání letních táborů sledujeme, a pokud by bylo potřeba na táboře splnit nějaké speciální podmínky, dáme vám včas vědět. V roce 2022 každopádně už žádná speciální opatření nebyla.

Pokud by byl tábor kvůli COVIDU zrušen ještě před svým začátkem, peníze vám vrátíme.

Nástup na tábor

Neděle 2. července 2023, mezi 13. a 15. hodinou.
Nejezděte, prosíme, dříve, dopoledne ještě připravujeme tábořiště. První jídlo na táboře je odpolední svačina.

Při nástupu dítěte na tábor budeme od vás potřebovat tyto dokumenty:

  1. potvrzení od lékaře, které vám vydá váš dětský doktor
  2. čestné prohlášení zákonného zástupce a souhlas s nakládáním s poskytnutými osobními údaji – můžete si ho stáhnout a podepsat doma, ale budeme ho mít připravené pro vás k podpisu i při nástupu na táboře
  3. kartu zdravotní pojišťovny (stačí kopie)

Konec tábora

Sobota 15. července 2023, své děti si vyzvedněte mezi 10. a 12. hodinou.

Doprava

Vlastní, nemáte-li možnost, dejte nám vědět, něco vymyslíme.

Kudy k nám

Na silnici I/22 ze Strakonic do Vodňan projeďte Drahonicemi a za vesnicí odbočte doleva na Albrechtice. V Albrechticích dojeďte na náves s Albrechtickým rybníkem, odbočte vlevo a vyjeďte z vesnice. Po asi 400 m dojedete k rybníku vlevo od silnice (Dolní Svojetín). Před ním zahněte na polní cestu doprava. Po cestě jeďte asi 300 m k rybníku (Sirotčí) a přejeďte přes hráz rybníka až k tábořišti u lesa.

Cesta od Albrechtic je značena šipkami. V Google mapách nás naleznete jako Tábor Albrechtice. Přesnou polohu najdete i v Kontaktech.

Návštěvy v průběhu tábora jsou možné po domluvě, ale nevidíme je rádi, narušují chod tábora.

Telefon na tábor

Nejspolehlivěji se na tábor dovoláte hlavnímu vedoucímu: Jakub Ondrášek 776 003 270.

Adresa tábora

Pokud budete chtít poslat na tábor pohled či dopis, piště na adresu:

Tábor Albrechtice
pošta Skočice
387 75

Pokud pošlete dítěti balík, neposílejte ho přes balíkovnu! Balík zůstane na pobočce a museli bychom ho vyzvedávat, na což nemáme na táboře kapacitu. Zůstane tím pádem nedoručený.

Jsme rádi, když naši táborníci píší domů. Pokud budou chtít děti domů z tábora napsat, dostanou od nás zdarma pohledy i se známkami.

Co s sebou na tábor

S sebou na tábor by vaše dítě mělo mít následující – a všechny tyto věci budou naši táborníci opravdu potřebovat:

SpacákKarimatka (i pokud má dítě do stanu něco jiného, karimatku bude potřebovat na přespání venku)
PlavkyVětší ručník
2 menší ručníky (na ruce a koupací na výpravy)Menší batoh na výpravy (na svačinu, pití, plavky s ručníkem, blok s tužkou)
Pro neplavce rukávky či vestuOpalovací krém
Sluneční brýleBoty do vody
Sportovní boty (alespoň 2 páry)Holínky
Několik sad oblečeníČepici proti slunci
Šátek (nestačí mít pouze čepici, šátek je důležitý pro hry)Teplou bundu (klidně zimní, v noci na hlídce je opravdu chlad, teplota k ránu klesne i pod 10 ℃)
Tužku, propisku, fixyBlok
EšusHrnek
LžíciUtěrku
Toaletní papírRepelent
Baterku a náhradní baterieKapesní nůž
Pláštěnku, která se v lese hned neroztrháTašku či kufr, který se vejde pod postel (max. 30 cm vysoký)

Oblečení

Vaše dítě bude s sebou na tábor potřebovat několik sad oblečení i bot. Důležité je, aby se mohlo v případě vlhkého počasí převlékat do suchých věcí (opakovaně :-).

Na táboře máme i časté noční hry a držíme nožní hlídky a teplota může v noci klesnout klidně až k 10 ℃. Nezapomeňte proto přibalit i teplé oblečení, klidně zimní bundu (až vaše děti vyženeme ve 2 ráno na hlídku, tak vám poděkují :-).

Kapesné

Děti nebudou na táboře potřebovat žádné peníze. Můžete jim dát nějaké kapesné (na zmrzlinu apod.), pokud bychom náhodou vyrazili na výlet někam do civilizace (pokud to ale vůbec bude možné).

Mobilní telefon

Na táboře není elektřina a telefony dětí nenabíjíme. I vzhledem k celkovému charakteru pobytu proto nedoporučujeme, aby s sebou na táboře měly děti mobilní telefony.

Se svým dítětem se budete moci spojit přes vedoucí, jejichž telefony budou nabity a k dispozici. Pokud se přesto rozhodnete svému dítěti mobilní telefon na táboře nechat, je možné ho uschovat u vedoucích. Telefonáty rodičů s dětmi každopádně nedoporučujeme, kazí to táborový zážitek (vašim dětem i vám).

Ubytování

Ve stanech s podsadou, leží se na dřevěné posteli (bez matrace či molitanu). Určitě proto na tábor přibalte i karimatku či nafukovací matraci a polštář. Děti jsou ve stanech po dvou a respektujeme, pokud se dvojice domluví předem.

Fotky z tábora

Všechny fotografie z tábora sdílíme s účastníky tábora a jejich rodiči. Na začátku podzimu posíláme odkaz ke stažení e-mailem.

Na ukázku fotek se můžete podívat ve Fotogalerii.

Stravování

5krát denně, nápoje jsou dostupné po celý den, teplé i studené. Prosíme, nedávejte dětem zásoby jídla a potraviny rychle podléhající zkáze.

Zdravotní péče

Na táboře je kvalifikovaný zdravotník a i ostatní vedoucí absolvovali kurzy první pomoci. V závažnějších případech využíváme lékařské pomoci ve Strakonicích. Pokud bychom náhodou vaše děti převezli do Strakonic do nemocnice, budeme vám volat hned, až budeme vědět, co s ním je (tj. po návštěvě u doktora, z čekárny nevoláme, ať vás zbytečně nenervujeme). Pokud bude noc, pošleme vám SMS a zavoláme si ráno.

Vrácení peněz

V případě nemoci, kde vaše dítě bude muset opustit tábor, vracíme poměrnou část. To neplatí, bude-li dítě vyloučeno z kázeňských důvodů nebo si své dítě bez vážných důvodů odvezete.