Pro účastníky

Níže naleznete detailní informace pro účastníky tábora. Stejné informace nalezenete i v tištěné Přihlášce.

Zaplacení tábora

Cena tábora je 4 100 Kč.
Pokud jedou společně sourozenci, druhý i každý další sourozenec má slevu 1 500 Kč.

Prosíme o zaplacení do 15. května 2019 na účet 2700 535 806 / 2010 (Fio banka). Do zprávy pro příjemce napište jméno svého dítěte.

Zaplaťte prosím včas. Při zpoždění vás na to nejdříve upozorníme a následně uvolníme vaše místo někomu dalšímu. Potvrzení o zaplacení vám rádi vystavíme na požádání.

Nástup na tábor

Neděle 30. června 2019, mezi 12. a 14. hodinou.
Nejezděte, prosíme, dříve, dopoledne ještě připravujeme tábořiště. První jídlo je odpolední svačina.

Při nástupu dítěte na tábor budeme od vás potřebovat tyto dokumenty (prázdný formulář pro první dva dokumenty neleznete v Přihlášce):

  1. potvrzení od lékaře,
  2. čestné prohlášení zákonného zástupce a souhlas s nakládáním s poskytnutými osobními údaji,
  3. kartu zdravotní pojišťovny (stačí kopie).

Konec tábora

Sobota 13. července 2019, své děti si vyzvedněte mezi 10. a 12. hodinou.

Doprava

Vlastní, nemáte-li možnost, dejte nám vědět, něco vymyslíme.

Kudy k nám

Na silnici I/22 ze Strakonic do Vodňan projeďte Drahonicemi a za vesnicí odbočte doleva na Albrechtice. V Albrechticích dojeďte na náves s Albrechtickým rybníkem, odbočte vlevo a vyjeďte z vesnice. Po asi 400 m dojedete k rybníku vlevo od silnice (Dolní Svojetín). Před ním zahněte na polní cestu doprava. Po cestě jeďte asi 300 m k rybníku (Sirotčí) a přejeďte přes hráz rybníka až k tábořišti u lesa.

Cesta od Albrechtic je značena šipkami. V Google mapách nás naleznete jako Tábor Albrechtice. Přesnou polohu najdete i v Kontaktech.

Návštěvy

Návštěvní den je neděle 7. července 2019, mezi 14. a 16. hodinou. Návštěvy v ostatní dny nevidíme rádi, narušují chod tábora.

Telefon na tábor

Nejspolehlivěji se na tábor dovoláte hlavnímu vedoucímu: Jakub Ondrášek 776 003 270.

Adresa tábora

Pokud budete chtít poslat na tábor pohled či dopis, piště na adresu:

Tábor Albrechtice
pošta Skočice
387 75

Jsme rádi, když naši táborníci píší domů. Pokud budou chtít děti domů z tábora napsat, dostanou od nás zdarma pohledy i se známkami.

Co s sebou na tábor

S sebou na tábor by vaše dítě mělo mít následující (a všechny tyto věci budou naši táborníci opravdu potřebovat):

Spací pytelPlavky
KarimatkuPro neplavce rukávky či vestu
Sportovní boty (alespoň 2 páry)Opalovací krém
HolínkySluneční brýle
Boty do vodyObyčejnou tužku
Toaletní papírPropisku
Větší ručníkBlok
EšusRepelent
LžíciNěkolik sad oblečení
HrnekČepici
UtěrkuBaterku
Šátek (nestačí pouze čepice, šátek slouží pro hry) Pláštěnku, která se v lese hned neroztrhá
Teplou bundu (klidně zimní, v noci na hlídce je opravdu zima) Tašku či kufr, který se vejde pod postel (max. 30 cm vysoký)
Menší batoh na výpravy (na svačinu, pití, plavky s ručníkem, blok s tužkou)

Oblečení

Vaše dítě bude po celou dobu tábora v přírodě, přizpůsobte tomu i jeho oblečení. Důležité je, aby se mohlo v případě vlhkého počasí převlékat do suchých věcí (opakovaně :-).

Kapesné

Děti nebudou potřebovat větší obnos peněz – dostačuje cca 300 Kč pro případ, že vyrazíme na výlet do civilizace.

Mobilní telefon

Na táboře není elektřina a telefony dětí nenabíjíme. I vzhledem k celkovému charakteru pobytu proto nedoporučujeme, aby s sebou na táboře měly děti mobilní telefony.

Se svým dítětem se budete moci spojit přes vedoucí, jejichž telefony budou nabity a k dispozici. Pokud se přesto rozhodnete svému dítěti mobilní telefon na táboře nechat, je možné ho uschovat u vedoucích. Telefonáty rodičů s dětmi každopádně nedoporučujeme, kazí to táborový zážitek (vašim dětem i vám).

Ubytování

Ve stanech s podsadou, leží se na dřevěné posteli (bez matrace či molitanu). Určitě proto na tábor přibalte i karimatku či nafukovací matraci a polštář. Děti jsou ve stanech po dvou a respektujeme, pokud se dvojice domluví předem.

Fotky z tábora

Všechny fotografie z tábora sdílíme s účastníky tábora a jejich rodiči. Na začátku podzimu posíláme odkaz ke stažení e-mailem.

Stravování

5krát denně, nápoje jsou dostupné po celý den, teplé i studené. Prosíme, nedávejte dětem zásoby jídla a potraviny rychle podléhající zkáze.

Zdravotní péče

Na táboře je kvalifikovaný zdravotník a i ostatní vedoucí absolvovali kurzy první pomoci. V závažnějších případech využíváme lékařské pomoci ve Strakonicích.

Vrácení peněz

V případě nemoci, kde vaše dítě bude muset opustit tábor, vracíme poměrnou část. To neplatí, bude-li dítě vyloučeno z kázeňských důvodů nebo si své dítě bez vážných důvodů odvezete.