Pro účastníky

Níže naleznete detailní informace pro účastníky tábora.

Zaplacení tábora

Cena tábora je 4 300 Kč.
Pokud jedou společně sourozenci, druhý i každý další sourozenec má slevu 1 500 Kč.

Prosíme o zaplacení do 31. května na účet 2700 535 806 / 2010 (Fio banka). Do zprávy pro příjemce napište jméno svého dítěte. Fakturu nebo potvrzení o zaplacení rádi vystavíme na požádání.

Covid–19

Situaci kolem letních táborů každý rok sledujeme a v průběhu června vám napíšeme, co musí účastníci tábora splnit vzhledem k aktuální epidemiologické situaci.

Pokud by byl tábor zrušen ještě před začátkem kvůli COVIDU, peníze vám vrátíme.

Nástup na tábor

Neděle 3. července 2022, mezi 13. a 15. hodinou.
Nejezděte, prosíme, dříve, dopoledne ještě připravujeme tábořiště. První jídlo na táboře je odpolední svačina.

Při nástupu dítěte na tábor budeme od vás potřebovat tyto dokumenty:

  1. potvrzení od lékaře, které vám vydá váš dětský doktor
  2. čestné prohlášení zákonného zástupce a souhlas s nakládáním s poskytnutými osobními údaji – můžete si ho stáhnout a podepsat doma, ale budeme ho mít připravené pro vás k podpisu i při nástupu na táboře
  3. kartu zdravotní pojišťovny (stačí kopie)

Konec tábora

Sobota 16. července 2022, své děti si vyzvedněte mezi 10. a 12. hodinou.

Doprava

Vlastní, nemáte-li možnost, dejte nám vědět, něco vymyslíme.

Kudy k nám

Na silnici I/22 ze Strakonic do Vodňan projeďte Drahonicemi a za vesnicí odbočte doleva na Albrechtice. V Albrechticích dojeďte na náves s Albrechtickým rybníkem, odbočte vlevo a vyjeďte z vesnice. Po asi 400 m dojedete k rybníku vlevo od silnice (Dolní Svojetín). Před ním zahněte na polní cestu doprava. Po cestě jeďte asi 300 m k rybníku (Sirotčí) a přejeďte přes hráz rybníka až k tábořišti u lesa.

Cesta od Albrechtic je značena šipkami. V Google mapách nás naleznete jako Tábor Albrechtice. Přesnou polohu najdete i v Kontaktech.

Návštěvy v průběhu tábora jsou možné po domluvě, ale nevidíme je rádi, narušují chod tábora.

Telefon na tábor

Nejspolehlivěji se na tábor dovoláte hlavnímu vedoucímu: Jakub Ondrášek 776 003 270.

Adresa tábora

Pokud budete chtít poslat na tábor pohled či dopis, piště na adresu:

Tábor Albrechtice
pošta Skočice
387 75

Jsme rádi, když naši táborníci píší domů. Pokud budou chtít děti domů z tábora napsat, dostanou od nás zdarma pohledy i se známkami.

Co s sebou na tábor

S sebou na tábor by vaše dítě mělo mít následující (a všechny tyto věci budou naši táborníci opravdu potřebovat):

Spací pytelPlavky
KarimatkuPro neplavce rukávky či vestu
Sportovní boty (alespoň 2 páry)Opalovací krém
HolínkySluneční brýle
Boty do vodyObyčejnou tužku
Toaletní papírPropisku
Větší ručníkBlok
EšusRepelent
LžíciNěkolik sad oblečení
HrnekČepici
UtěrkuBaterku
Šátek (nestačí pouze čepice, šátek slouží pro hry) Pláštěnku, která se v lese hned neroztrhá
Teplou bundu (klidně zimní, v noci na hlídce je opravdu zima) Tašku či kufr, který se vejde pod postel (max. 30 cm vysoký)
Menší batoh na výpravy (na svačinu, pití, plavky s ručníkem, blok s tužkou)2 menší ručníky (na ruce pro časté mytí rukou kvůli covidu)
3 respirátory – nečekáme, že je budeme potřebovat, jsou pro výjimečné případy

Oblečení

Vaše dítě bude s sebou na tábor potřebovat několik sad oblečení i bot. Důležité je, aby se mohlo v případě vlhkého počasí převlékat do suchých věcí (opakovaně :-).

Na táboře máme i časté noční hry a držíme nožní hlídky a teplota může v noci klesnout klidně až k 10 ℃. Nezapomeňte proto přibalit i teplé oblečení, klidně zimní bundu (až vaše děti vyženeme ve 2 ráno na hlídku, tak vám poděkují :-).

Kapesné

Děti nebudou na táboře potřebovat žádné peníze. Můžete jim dát nějaké kapesné (na zmrzlinu apod.), pokud bychom náhodou vyrazili na výlet někam do civilizace (pokud to ale vůbec bude možné).

Mobilní telefon

Na táboře není elektřina a telefony dětí nenabíjíme. I vzhledem k celkovému charakteru pobytu proto nedoporučujeme, aby s sebou na táboře měly děti mobilní telefony.

Se svým dítětem se budete moci spojit přes vedoucí, jejichž telefony budou nabity a k dispozici. Pokud se přesto rozhodnete svému dítěti mobilní telefon na táboře nechat, je možné ho uschovat u vedoucích. Telefonáty rodičů s dětmi každopádně nedoporučujeme, kazí to táborový zážitek (vašim dětem i vám).

Ubytování

Ve stanech s podsadou, leží se na dřevěné posteli (bez matrace či molitanu). Určitě proto na tábor přibalte i karimatku či nafukovací matraci a polštář. Děti jsou ve stanech po dvou a respektujeme, pokud se dvojice domluví předem.

Fotky z tábora

Všechny fotografie z tábora sdílíme s účastníky tábora a jejich rodiči. Na začátku podzimu posíláme odkaz ke stažení e-mailem.

Na ukázku fotek se můžete podívat ve Fotogalerii.

Stravování

5krát denně, nápoje jsou dostupné po celý den, teplé i studené. Prosíme, nedávejte dětem zásoby jídla a potraviny rychle podléhající zkáze.

Zdravotní péče

Na táboře je kvalifikovaný zdravotník a i ostatní vedoucí absolvovali kurzy první pomoci. V závažnějších případech využíváme lékařské pomoci ve Strakonicích. Pokud bychom náhodou vaše děti převezli do Strakonic do nemocnice, budeme vám volat hned, až budeme vědět, co s ním je (tj. po návštěvě u doktora, z čekárny nevoláme, ať vás zbytečně nenervujeme). Pokud bude noc, pošleme vám SMS a zavoláme si ráno.

Vrácení peněz

V případě nemoci, kde vaše dítě bude muset opustit tábor, vracíme poměrnou část. To neplatí, bude-li dítě vyloučeno z kázeňských důvodů nebo si své dítě bez vážných důvodů odvezete.